تجهیزات پارکینگ و ترافیکی

تجهیزات پارکینگ و ترافیکی
لوازم  ایمنی و ترافیکی پارکینگ:
گروه تولیدی روشن ایده با سالها سابقه درخشان در امر تولید تجهیزات پارکینگ و ترافیکی و اجرای انواع پروژه های ساختمانی در زمینه تجهیز ، تعمیر و نگهداری پارکینگ با افتخار اعلام میدارد که از با کیفیت ترین متریال و با متد روز دنیا همگام شده تا در زمینه تخصص خود در تجهیز پارکینگهای تجاری ، اداری ، مسکونی و عمومی استفاده برده تا ایرانی  ایمن و زیبا بسازیم.
در مبحت تجهیزات پارکینگی و ترافیکی موضوعات متنوعی را لازم میدانیم معرفی و ارائه نماییم:
۱- تجهیزات ایمنی پارکینگ
۲- تجهیزات زیبا سازی پارکینگ
۳- تجهیزات ترافیکی شهری
۴- تجهیزات ترافیکی ، راهداری و جاده ای
تجهیزات ایمنی پارکینگ شامل:
نگهدارنده چرخ خودرو – متوقف کننده پارکینگ – کار استاپر پارکینگ :(Car stopper)
نگهدارنده چرخ خودرو یا متوقف کننده خودرو وسیله از جنس رابر یا لاستیک سان که بین چرخ خودرو تا دیوار یا خط انتهایی پارکینگ بر روی زمین نصب می شود و از برخورد ماشین با دیگر اتومبیل ها و یا دیوار و موانع دیگر جلوگیری می کند.
استاپر و متوقف کننده لاستیکی چرخ خودرو
استاپر پارکینگ
محافظ ضربه گیر متوقف کننده استوپر ماشین خودرو کرنر گارد نگهدارنده چرخ خودرو (متوقف کننده چرخ خودرو) (Car stopper) (کار استوپر)  نتیجه سالها تجربه در تولید ما و واردات لوازم پارکینگی مرغوب با متریال های درجه یک می باشد.
متوقف کننده خودرو (کار استاپ، استوپر پارکینگی ماشین) CAR STOP (car stopper , wheel stop , stopper ) همواره قرار گرفتن صحیح در جای پارک ماشین در پارکینگ باعث نگرانی رانندگان بوده است .  به طوری که گاهی برای قرار گرفتن در محل معین پارک خودرو  در پارکینگ و تنگ نکردن راه عبوری دیگران دقایق زیادی زمان می برد.
دغدغه برخورد نکردن با دیوار و خودرو روبرویی بر این ناراحتی می افزاید و گاه عامل بوجود آمدن صدمه هم به خودرو و هم به دیوار و ستون پارکینگ های پارکینگ می شود .
این مشکل برای رانندگان اتومبیل هایی که به علت نداشتن دید کافی درفضای پارکینگ های کم نور و معمولا کم جا دوچندان است. امروزه با استفاده از محصول کاراستاپ روشن ایده ( نگهدارنده چرخ خودرو در پارکینگ ) یا همان wheel stopper ( ازلوازم ایمنی پارکینگ ) این معضل به سادگی قابل حل می باشد.
نگهدارنده چرخ خودرو ARP ( متوقف کننده چرخ خودرو ) (Car stopper ) ، محصولی است که بانصب آن در انتهای محل پارک خودرو در پارکینگ  از برخورد ماشین با دیوار روبرو و یا برخورد با خودرو روبرویی کاملا جلوگیری می شود .
راننده تنها لازم است که در جای پارک خود به جلو حرکت کند تا خود نگهدارنده چرخ خودرو ( متوقف کننده چرخ خودرو ) ( Car stopper) ( کار استوپر arp ) او را توقف دهد.
( با شنیدن صدای برخورد  دو چرخ و از حرکت ایستادن ماشین پارک صحیح انجام شده ) متوقف کننده چرخ خودرو  ( Car stopper ) ( کار استوپر ) همچنین تعیین کننده ای در محل پارک خودرو ها در پارکینگ ساختمان ها و پارکینگ های عمومی  دارا می باشد.
تولید استاپر و متوقف کننده پارکینگ لاستیکی ماشین
استاپر پارکینگ
مزایای استفاده از متوقف کننده خودرو یا نگهدارنده چرخ خودرو arp  روشن ایده ( متوقف کننده چرخ خودرو ) ( Car stopper ) ( کار استوپر )
۱-با نصب کار استاپ پارک کردن  صحیح همه خودرو ها به آسانی و بدون حادثه انجام می گیرد. ( جلوگیری از برخورد با دیوار و ماشین جلویی )
۲-پارکینگ های مجهز به این محصول دارای زیبایی خاص ( به دلیل شکل ظاهری ) ونظم حاکم، برخوردارند ( با نصب کار استاپ کسی اجازه ورود به محوطه پارک دیگران  وایجاد مزاحمت را ندارد ) محافظ ضربه گیر متوقف کننده استوپر ماشین خودرو کرنر گارد
محافظ ستون – کرنر گارد – ضربه گیر ستون – گوشه و یا نبشی ستون پارکینگ :(column guard)
محافظ ستون یا حفاظ ستون یا گارد کرنر ابزاری لاستیکی که بر روی ستون ها و کنج های برجسته نصب می شود و از سایش خودرو با ستون و آسیب دیدن ماشین و ستون جلوگیری می کند.
که اصطلاحا به آن ضربه گیر ستون هم کفته می شود. ابزاری لاستیکی که بر روی ستون ها و کنج های برجسته نصب می شود و از سایش خودرو با ستون و آسیب دیدن ماشین و ستون جلوگیری می کند
که باعث زیبایی فوق العاده، جلوگیری از آسیب به ستون پارکینگ، جلوگیری از خسارت به خودرو و ایمن سازی فضای پارکینگ می شود.
محافظ ستون های روشن ایده ( کرنر گارد ها ) متشکل از :
۱- ضربه گیر لاستیکی با قدرت ارتجاعی و ضربه پذیری بالا که بسته به نوع محافظ ستون ها ( کرنر گارد ها ) دارای ۸mm تا ۱۰mm ضخامت و ارتفاع آنها از ۶۰mm تا ۱ متر می باشد
که متریال مرغوب آنها قدرت ضربه پذیری این محافظ ستون های روشن ایده ( کورنر گارد ها ) را بالا میبرد.
۲- شبرنگ، که بسته به طراحی پارکینگ دارای مدل ها و رنگ های متنوع می باشد .  زاویه بین بالهای محافظ ستون ها ( کورنر گارد ها ) ۹۰درجه می باشد
که اندازه هر بال آن از ۸cm تا ۱۰cm می باشد. زیبایی فوق العاده و طراحی اصولی محافظ ستون های روشن ایده ( کورنر گارد ها ) ضمن ایمن نمودن فضای پارکینگ شما جلوه بسیار زیبایی به پارکینگ می دهد
که ده ها پروژه موفق و قابل بازدید این مجموعه گواه بر این ادعاست.
روش نصب محافظ ستون ها ( کرنر گارد ها ) بستگی به جنس ستون های پارکینگ دارد وغالبا با چسب های صنعتی و مقاوم نصب می شوند و یا از پیچ و رولپلاک استفاده می شود.
ضربه گیر و محافظ لاستیکی ستون پارکینگ
محافظ ستون
 
جدا کننده پارکینگ – تقسیم کننده  یا دیوایدر :(parking divider)
جدا کننده یا تقسیم کننده یا دیوایدر پارکینگ وسیله ای از جنس رابر یا همان لاستیک فشرده می باشد که برای تقسیم کردن فضای پارکینگ استفاده می شود
و چون دیواری حائل اما با ارتفاع کم بین خودرو ها قرار گرفته و از برخورد ماشین ها باهم جلوگیری می کند. تقسیم کننده – جدا کننده پارکینگ – دیوایدر
تقسیم کننده بین اتومبیل پارکینگ
دیوایدر
محافظ ضربه گیر متوقف کننده استوپر ماشین خودرو کرنر گارد
محافظ دیوار (وال گارد) : (wall guard)
محافظ دیوار ( وال گارد ) محصولی است که بر روی دیوار نصب میگردد و وظیفه آن محافظت از دیوار و خودرو یا اجسام دیگر در هنگام بر خورد احتمالی میباشد. جنس آن از نوع لاستیکی و قابلیت نصب بر روی کلیه سطوح را دارا می باشد.
محافظ دیوار - محافظ ستون گرد
والگارد
تجهیزات پارکینگ و ترافیکی
لطفا برای دریافت آگاهی بیشتر و یا ارسال کاتالوگ اینجا را کلیک کنید با از طریق ایمیل یا آیدی تلگرام کاتالوگ ، اطلاعات محصولات و لیست قیمت ما را دریافت کنید
. بیشتر درباره استوپر ماشین                                      بیشتر درباره محافظ ستون                                          بیشتر درباره محافظ دیوار                                                بیشتر درباره دیوایدر

تجهیزات پارکینگی و ترافیکی روشن ایده

error: Content is protected !!
× کارشناس فروش آنلاین